Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Южен
90 531 €
177 063.25 лв.

(1 257 €, 2 458.48 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 14:15 на 9 април, 2026 год.
Обявата е посетена 149 пъти.
Площ:
72 m2
Етаж:
2-ри от 9
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2028 г.

Описание на имота:

💠 Оферта 371! 💥 БЕЗ КОМИСИОННА! ✔️ ДОКАЗАН ИНВЕСТИТОР! 🏗️ НАЧАЛЕН ЕТАП! 🌟 СТРАХОТЕН КОМПЛЕКС!

✅ Агенция АТОЛ ЕСТЕЙТ Ви представя: ДВУСТАЕН апартамент в модерен комплекс на главен булевард в кв. Южен, гр. Пловдив.

✨ Характеристики:
Изложение - ЮГ
Гъвкави схеми на плащане
Просторно и функционално разпределение
Луксозно и модерно изпълнени общи части
Начален етап - идеален момент за инвестиция
Отлична архитектура с предпочитани изложения
Удобни разпределения на апартаментите
🌿 Комплексът предлага спокойствие, комфорт и отлична локация.

➡️ Предимства на комплекса :
🏢 Използват се най-висококачествени строителни материали
❇️ Външен зелен кът за отдих с детска площадка
🔸 Окачена вентилируема фасада с клинкерни тухли
🔇 Подова шумо и топлоизолация
💧 Филтриране и пречистване на водата
🏠 Възможност за проектиране на 'умен дом'
🔘 Повишен акустичен комфорт
🅿️ 100% осигурено паркиране
📹 Видеонаблюдение и сигурност 24/7
☀️ Алуминиева дограма Reynaers Aluminium

🏡 Не пропускайте възможността да станете част от този страхотен проект!

🏦 Предлагаме и професионално кредитно посредничество при ипотека, потребителски кредит и рефинансиране!
Особености
Тухла
За контакт:
0879505072
Агенция:
АТОЛ ЕСТЕЙТ
0879505072
В imot.bg от 2026 г.
atolestate.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, бул. България 9
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Южен
Обява: 1b177573335602369