Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Христо Смирненски
102 788 €
201 035.85 лв.

(1 389 €, 2 716.65 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 16:10 на 9 април, 2026 год.
Обявата е посетена 155 пъти.
Площ:
74 m2
Етаж:
4-ти от 7
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

🔸 Оферта 96! 💥 БЕЗ КОМИСИОННА! ✔️ ДОКАЗАН ИНВЕСТИТОР! 🏗️ СТАРТИРАНО СТРОИТЕЛСТВО! 🌟 СТРАХОТЕН КОМПЛЕКС!

✅ Агенция АТОЛ ЕСТЕЙТ Ви представя: Двустаен апартамент в новостроящ се модерен комплекс в кв. Смирненски, гр. Пловдив.
✨ Характеристики:
Гъвкави схеми на плащане
Просторно и функционално разпределение
Луксозно и модерно изпълнени общи части по дизайнерски проект
Стартирано строителство - идеален момент за инвестиция
Отлична архитектура с предпочитани изложения
Удобни разпределения на апартаментите
🌿 Комплексът предлага спокойствие, комфорт и отлична локация.

➡️ Предимства на комплекса :
🏢 Използват се най-висококачествени строителни материали
❇️ Вътрешен парк с площ от 3500 кв.м.,
💠 Окачена вентилируема фасада с клинкерни тухли
🔇 Подова шумо и топлоизолация
💧 Станция за филтриране и пречистване на водата
🏠 Възможност за проектиране на 'умен дом'
🧒 Детска площадка с кът за отдих

🏡 Не пропускайте възможността да станете част от този страхотен проект!

🏦 Предлагаме и професионално кредитно посредничество при ипотека, потребителски кредит и рефинансиране!
Особености
Тухла
За контакт:
0879505072
Агенция:
АТОЛ ЕСТЕЙТ
0879505072
В imot.bg от 2026 г.
atolestate.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, бул. България 9
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Христо Смирненски
Обява: 1b177574023674683

102 788 €
201 035.85 лв.
История на цената