Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Пловдив, Южен
124 190 €
242 894.53 лв.

(1 099 €, 2 149.46 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 14:25 на 9 април, 2026 год.
Обявата е посетена 147 пъти.
Площ:
113 m2
Етаж:
3-ти от 8
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2027 г.

Описание на имота:

💠 Оферта 32! 💥 БЕЗ КОМИСИОННА! 🌟 1100 КВ.М.! ✔️ ДОКАЗАН ИНВЕСТИТОР! 🏗️ СТАРТИРАНО СТРОИТЕЛСТВО!

✅ Агенция АТОЛ ЕСТЕЙТ Ви представя: Тристаен апартамент в модерна сграда в кв. Южен, гр. Пловдив.

✨ Характеристики:
Просторно и функционално разпределение
Луксозно и модерно изпълнени общи части
Стартирано строителство - идеален момент за инвестиция

🌿 Сградата предлага спокойствие, комфорт и отлична локация.

🏦 Предлагаме и професионално кредитно посредничество при ипотека, потребителски кредит и рефинансиране!
Особености
Тухла
За контакт:
0879505072
Агенция:
АТОЛ ЕСТЕЙТ
0879505072
В imot.bg от 2026 г.
atolestate.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, бул. България 9
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Пловдив, Южен
Обява: 1c177573394153168

124 190 €
242 894.53 лв.
История на цената
(1 099 €, 2 149.46 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Южен

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност